MÖBLER / Bord / Skrivbord 9715025
nr 971 5025
Skrivbord
Sent 1800-tal, Bemålat, längd: 113 cm, djup: 55 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 juli 2015
kl 19:56:57
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr